Or'nity

Witgouden hanger met kleine klaver

49,00 €
290,00 €*
-83%
Maat
Geschatte levering 23 oktober

Einde van de verkoop over 9 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Beschrijving...
Kleine klaverhanger
versierd met zirkonen 925/1000 zilveren
presentatieketting aangeboden voor de aankoop van een
sieradenhanger vergezeld van het echtheidscertificaat en geleverd in een etui Goudgewicht...


0,28 gr

Om rechtstreeks contact op te nemen met het merk...
contact@kassel.fr
0820 690 084 (0,12

€ TTC/MN)

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2025

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Samenstelling

Wit goud 375/1000
zirkonium

Commerciële garantie

1 jaar na vertoon van de Bazarchic.com-factuur

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

Witgouden kristallen bubbelhangerWitgouden kristallen bubbelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Câjoleur witgouden hangerCâjoleur witgouden hanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Gentil witgouden hangerGentil witgouden hanger
-74%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Prachtige witgouden hangerPrachtige witgouden hanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Splendor zirkonia witgouden hangerSplendor zirkonia witgouden hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.02ct witgouden diamanten bomhanger0.02ct witgouden diamanten bomhanger
-77%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.12 kt witgouden diamanten hanger0.12 kt witgouden diamanten hanger
-77%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Zeer fijne witgouden magische kettingZeer fijne witgouden magische ketting
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.15 ct witgouden diamanten spiegelhanger0.15 ct witgouden diamanten spiegelhanger
-66%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.02 ct witgouden mini-diamanten kruishanger0.02 ct witgouden mini-diamanten kruishanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad

Dit vind je ❤️ misschien ook leuk

Selectie herfstzakken
Selectie herfstzakken

Voldoende groot voor je rommel, voldoende stijlvol om op te vallen.


Isabella Rhea • Luisa Vannini

Schoenen

Van het retro-model tot het minimale witte paar.


Nike • Adidas • Vans • Reebok • Geox • Puma