Diamond & Co

Witgouden opengewerkte cirkelhanger met diamanten

169,00 €
730,00 €*
-76%
Maat
Geschatte levering 30 oktober

Einde van de verkoop over 8 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Beschrijving...
Bergamo hanger Diamonds 0.056 ct
Steensoort:
Diamantjuweel vergezeld van het echtheidscertificaat en geleverd in een koffer

Gewicht en karaat...
Gewicht goud: 0,6 g
Diamanten: 0,056 ct

Garantie...
12 maanden na vertoon van de Bazarchic.com-factuur

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2025

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Samenstelling

Wit goud 375/1000
Diamant

Merk
Unieke en tijdloze creaties om elk moment van je leven te verbeteren, waar goud, diamanten en edelstenen elkaar in sublieme harmonie ontmoeten.
Elke creatie van Diamond & Co is een kunstwerk dat elk moment van je leven uitvergroot. Laat je verrassen door de pracht van deze juwelen die de tijd trotseren.

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

Witgouden kristallen bubbelhangerWitgouden kristallen bubbelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.02ct witgouden diamanten bomhanger0.02ct witgouden diamanten bomhanger
-77%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Splendor zirkonia witgouden hangerSplendor zirkonia witgouden hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Gostivar Diamonds witgouden hanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden gevlochten diamanten hangerWitgouden gevlochten diamanten hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.10 ct witgouden diamanten schathanger0.10 ct witgouden diamanten schathanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden hanger met kleine klaverWitgouden hanger met kleine klaver
-83%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.04 ct witgouden diamanten harthanger0.04 ct witgouden diamanten harthanger
-74%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.02 ct witgouden diamanten cirkelhanger0.02 ct witgouden diamanten cirkelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Zeer fijne witgouden magische kettingZeer fijne witgouden magische ketting
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad

Dit vind je ❤️ misschien ook leuk

Hoge hoed

Wees niet meer benauwd, wees goed geschoeid.


Ugg • Adidas • Puma