Or'nity

Witgouden hanger met topaas

379,00 €
1 080,00 €*
-64%
Maat
Geschatte levering 30 oktober

Einde van de verkoop over 9 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Beschrijving...
Padawa Diamond 0.10 ct hanger en Blue Topaz 1.95 ct
Steensoort: Blue Topaz
Jewelry vergezeld van het echtheidscertificaat en geleverd in een etui Gewicht en karaat...


Gewicht goud: 1,32 g
Diamanten: 0,1 ct


Om rechtstreeks contact op te nemen met het merk...
contact@kassel.fr
0820 690 084 (0,12

€ TTC/MN)

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2025

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Samenstelling

Wit goud 375/1000
Topaas

Commerciële garantie

12 maanden na vertoon van de Bazarchic.com-factuur

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

Witgouden kristallen bubbelhangerWitgouden kristallen bubbelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Prachtige blauwe witgouden hangerPrachtige blauwe witgouden hanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Splendor zirkonia witgouden hangerSplendor zirkonia witgouden hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.02ct witgouden diamanten bomhanger0.02ct witgouden diamanten bomhanger
-77%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Gostivar Diamonds witgouden hanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden gevlochten diamanten hangerWitgouden gevlochten diamanten hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.10 ct witgouden diamanten schathanger0.10 ct witgouden diamanten schathanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden hanger met kleine klaverWitgouden hanger met kleine klaver
-83%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.02 ct witgouden diamanten cirkelhanger0.02 ct witgouden diamanten cirkelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad