Caratelli

Witgouden hanger met diamanten kant

239,00 €
950,00 €*
-74%
Maat
Geschatte levering 30 oktober

Einde van de verkoop over 8 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Abra-hanger in witgoud
bezet met 13 diamanten 0,072/13 Inclusief
ketting Ketting inbegrepen

Juweel geleverd in de doos en vergezeld van het echtheidscertificaat

Om

rechtstreeks contact op
te nemen met het merk: contact@kassel.fr 0820 690

084 (0,12€ TTC/MN)

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2026

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Kleur

Zilverkleurig

Samenstelling

Wit Goud 375/1000
Diamant

Merk
Met een ruime keuze aan originele kettingen, ringen, oorbellen en armbanden vind je gemakkelijk wat jou uniek maakt bij elke gelegenheid!

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

Witgouden kristallen bubbelhangerWitgouden kristallen bubbelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.02ct witgouden diamanten bomhanger0.02ct witgouden diamanten bomhanger
-77%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Splendor zirkonia witgouden hangerSplendor zirkonia witgouden hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Gostivar Diamonds witgouden hanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden gevlochten diamanten hangerWitgouden gevlochten diamanten hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden hanger met kleine klaverWitgouden hanger met kleine klaver
-83%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.10 ct witgouden diamanten schathanger0.10 ct witgouden diamanten schathanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.04 ct witgouden diamanten harthanger0.04 ct witgouden diamanten harthanger
-74%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.02 ct witgouden diamanten cirkelhanger0.02 ct witgouden diamanten cirkelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad

Dit vind je ❤️ misschien ook leuk

Hoge hoed

Wees niet meer benauwd, wees goed geschoeid.


Ugg • Adidas • Puma