Or'nity

Akna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoud

189,00 €
800,00 €*
-76%
Maat
Geschatte levering 30 oktober

Einde van de verkoop over 9 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Beschrijving...
Akna-hanger
versierd met diamanten
Een zilveren ketting van 925/1000 wordt sierlijk aangeboden bij uw Weight and Caratage-hanger...


Gewicht goud: 0,48 g
Diamanten: 0,11 ct/11

Juweel geleverd in een etui met echtheidscertificaat Om rechtstreeks contact op

te nemen met het merk...
contact@kassel.fr
0820 690 084 (0,12

€ TTC/MN)

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2025

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Samenstelling

Wit goud 375/1000

Commerciële garantie

12 maanden na vertoon van de Bazarchic.com-factuur

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

Witgouden gevlochten diamanten hangerWitgouden gevlochten diamanten hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.04 ct witgouden diamanten harthanger0.04 ct witgouden diamanten harthanger
-74%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Nola 0.06 ct witgouden diamanten hangerNola 0.06 ct witgouden diamanten hanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Stellina Diamanthanger 0.072 kt witgoudStellina Diamanthanger 0.072 kt witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden kristallen bubbelhangerWitgouden kristallen bubbelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.10 ct witgouden diamanten schathanger0.10 ct witgouden diamanten schathanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad