L'Artisan Joaillier

Kathleen 0.09 ct witgouden diamanten hanger

199,00 €
770,00 €*
-74%
Maat
Geschatte levering 30 oktober

Einde van de verkoop over 9 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Beschrijving...
Kathleen hanger
versierd met diamanten,

gewicht en karaat...
Gewicht goud: 0,40 g
Diamanten: 0,09 ct/36
Juweel geleverd met een zilveren ketting in een etui vergezeld van het echtheidscertificaat Garantie...


12 maanden na vertoon van de Bazarchic.com-factuur

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2022

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Samenstelling

Wit goud 375/1000
Diamant

Merk
Met een ruime keuze aan originele kettingen, ringen, oorbellen en armbanden vind je gemakkelijk wat jou uniek maakt bij elke gelegenheid!

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Nola 0.06 ct witgouden diamanten hangerNola 0.06 ct witgouden diamanten hanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Akna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoudAkna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden gevlochten diamanten hangerWitgouden gevlochten diamanten hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.04 ct witgouden diamanten harthanger0.04 ct witgouden diamanten harthanger
-74%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Stellina Diamanthanger 0.072 kt witgoudStellina Diamanthanger 0.072 kt witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Witgouden kristallen bubbelhangerWitgouden kristallen bubbelhanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.10 ct witgouden diamanten schathanger0.10 ct witgouden diamanten schathanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad