L'Artisan Joaillier

0.08 ct witgouden Infinito diamanten hanger

199,00 €
780,00 €*
-74%
Geschatte levering 30 oktober

Einde van de verkoop over 9 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Beschrijving...
Infinito-hanger
versierd met diamanten,

gewicht en karaat...
Gewicht goud: 0,62 g
Diamanten: 0,08 ct/15

Juweel geleverd in een etui met certificaat van echtheid Garantie...




12 maanden na vertoon van de Bazarchic.com-factuur wordt
een ketting van 925 ct/1000 zilver gratis bij uw hanger aangeboden Om rechtstreeks contact op
te nemen met het merk...

contact@kassel.fr

0820 690 084 (0,12

€ TTC/MN)

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2025

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Samenstelling

Wit goud 375/1000

Merk
Met een ruime keuze aan originele kettingen, ringen, oorbellen en armbanden vind je gemakkelijk wat jou uniek maakt bij elke gelegenheid!

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

Witgouden gevlochten diamanten hangerWitgouden gevlochten diamanten hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.04 ct witgouden diamanten harthanger0.04 ct witgouden diamanten harthanger
-74%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Nola 0.06 ct witgouden diamanten hangerNola 0.06 ct witgouden diamanten hanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Akna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoudAkna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Stellina Diamanthanger 0.072 kt witgoudStellina Diamanthanger 0.072 kt witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.10 ct witgouden diamanten schathanger0.10 ct witgouden diamanten schathanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad