Caratelli

0.12ct sublieme diamanten golf- en witgouden parelhanger

199,00 €
820,00 €*
-75%
Maat
Geschatte levering 30 oktober

Einde van de verkoop over 9 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Beschrijving...
Sublime Wave-hanger in
witgoud, bezet met 21 diamanten en 1
parelketting van 925 zilver, aangeboden
Juweel geleverd in een hoesje, vergezeld van het echtheidscertificaat Om rechtstreeks contact op

te nemen met het merk...

contact@kassel.fr
0820 690 084 (0,12

€ TTC/MN)

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2025

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Kleur

Zilverkleurig

Samenstelling

Diamant: 0,12 ct

Dimensies

Lengte ketting: 43 cm

Commerciële garantie

12 maanden na vertoon van de Bazarchic.com-factuur

Merk
Met een ruime keuze aan originele kettingen, ringen, oorbellen en armbanden vind je gemakkelijk wat jou uniek maakt bij elke gelegenheid!

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

Witgouden gevlochten diamanten hangerWitgouden gevlochten diamanten hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.04 ct witgouden diamanten harthanger0.04 ct witgouden diamanten harthanger
-74%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Nola 0.06 ct witgouden diamanten hangerNola 0.06 ct witgouden diamanten hanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Akna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoudAkna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Stellina Diamanthanger 0.072 kt witgoudStellina Diamanthanger 0.072 kt witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.10 ct witgouden diamanten schathanger0.10 ct witgouden diamanten schathanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad