Caratelli

Gostivar Diamonds witgouden hanger

199,00 €
850,00 €*
-76%
Maat
Geschatte levering 30 oktober

Einde van de verkoop over 9 dagen

Veilig betalen Visa, American Express, Mastercard, PayPal

Eenvoudig retourneren 14 dagen bedenktijd

Klantenservice staat voor je klaar

Beschrijving

Gostivar-hanger in witgouden diamanten 0,132/24 kt en witte

parel
Geleverd in een etui met echtheidscertificaat Om rechtstreeks contact op
te nemen met het

merk: contact@kassel.fr 0820

690 084 (0,12€ TTC/MN)

*Aanbevolen prijs door de leverancier in 2026

Bewerkte foto’s

Samenstelling en onderhoud

Kleur

Zilverkleurig

Samenstelling

Wit Goud 375/1000
Perle

Merk
Met een ruime keuze aan originele kettingen, ringen, oorbellen en armbanden vind je gemakkelijk wat jou uniek maakt bij elke gelegenheid!

Misschien iets voor jou❤️bij deze suggesties?

Witgouden gevlochten diamanten hangerWitgouden gevlochten diamanten hanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.04 ct witgouden diamanten harthanger0.04 ct witgouden diamanten harthanger
-74%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger4 hartjes diamant 0.13 ct witgouden hanger
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Nola 0.06 ct witgouden diamanten hangerNola 0.06 ct witgouden diamanten hanger
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Akna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoudAkna Diamanten hanger: 0,11 karaat witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Hanger met witgouden klaverHanger met witgouden klaver
-75%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.26 karaat witgouden saffierhanger0.26 karaat witgouden saffierhanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
Stellina Diamanthanger 0.072 kt witgoudStellina Diamanthanger 0.072 kt witgoud
-76%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad
0.10 ct witgouden diamanten schathanger0.10 ct witgouden diamanten schathanger
-78%
Toevoegen aan winkelwagen
Beperkte voorraad